Atatürk, 9. Erbay Sk. No : 4, 64300 Uşak Merkez/Uşak
info@birsac.com

(0276) 215 98 00 (pbx)

HAKKIMIZDA

    İşletmemiz 2004 yılında faaliyetlerine başlamıştır. Uşak ilinde kendisini müşteri odaklı olarak geliştiren işletmemiz, 2016 yılında yeni tesislerinde makine parkurunu genişleterek siz değerli iş ortaklarımızın taleplerini karşılamaya çalışmaktadır.

    İşletmemiz bünyesinde sulu testere kesim, giyotin kesim, abkant press büküm, plazma kesim, lazer kesim, boru profil,hadde,lama, köşebent, mil, sac trapez, sac, sandviç panel, soğuk çekme mil, krom, çit teli, pirinç, derllin, kızıl, alüminyum levha, ve benzeri ürün gruplarında siz değerli iş ortaklarımızın, taleplerini yerine getirmek için azimle çalışmaktadır.

Misyonumuz : Metal sanayisinde bulunduğumuz lokasyonda tesisimizdeki donanım ve makine parkuru ile kaliteli, güvenilir ve nitelikli hizmet sunarak siz değerli iş ortaklarımızın istek ve taleplerini yerine getirmek ve memnuniyeti artırmaktır.

Vizyonumuz :  Daima bir adım önde olmak ve en iyi olmaktır. İş ortaklarımızın memnuniyetini sağlamış ve onlar tarafından tercih edilen çevresine duyarlı dost ve sosyal sorumluluk sahibi örnek bir şirket olmaktır.